sp7ogn@mavi.net.pl

logo

PRZEMIENNIKI FIRMY MAVI DO WSPÓŁPRACY Z URZĄDZENIAMI WIFI MIMO 2,4GHz I 5,2GHz

 T17 Są to nowo wyprodukowane przemienniki 2T2R MIMO do pracy na wolnym paśmie o częstotliwości 17,1 - 17,3GHz. Nadają się do użytku ze standardowymi talerzami satelitarnymi lub z zintegrowaną anteną MAVI i standardowymi urządzeniami WLAN 2x2 MIMO 2,4GHz dla wersji przemiennika częstotliwości K17 lub 5GHz dla wersji przemiennika częstotliwości T17. Przemienniki są idealne dla połączeń PTP (ang. point to point), jak również dla analogowego syngału FM Audio Video oraz sygnałów cyfrowych. Przemienniki równie dobrze sprawdzają się przy połączeniach WLAN łączy dosyłowych (ang. backhaul) oraz punktach dostępu w celu zmniejszenia intermodulacji. Przede wszystkim w takich miejscach, w których istnieje wiele bezprzewodowych nadajników i odbiorników oraz w miejscach gdzie próba zainstalowania dodatkowej anteny spełniającej funkcję mostu na pasmo 2.4GHz i 5GHz jest ograniczona i nieprofesjonalna.
Nowością w ofercie firmy MAVI jest przemiennik częstotliwość G17, wyprodukowany z myślą o pracy w sieciach WIFI.
Firma Mavi gwarantuje wszelkie wsparcie techniczne, aby instalacja przemiennika zawsze zakończyła się pełnym zadowoleniem klienta.

17GHz POSIADA WIELE ZALET
K17 Eter jest w paśmie 17GHz nieporównanie czystszy i wolny od zakłóceń. Przejście na warstwę fizyczną 17GHz może być najlepszym sposobem na dostarczenie sygnału radiowego bez kolizji z innymi urządzeniami z pasm 2,4GHz i 5GHz. Wypróbowanie zalet nowego, wolnego od opłat i rejestracji pasma przy użyciu nowoczesnego przemiennika jest ekonomicznie uzasadnioną alternatywą do użycia wielokrotnie droższych radiolinii. Możliwość łączenia przemiennika z różnymi typami popularnych anten offsetowych i różnymi urządzeniami 2 x 2 MIMO 2,4GHz i 5GHz pozwala na dowolne kształtowanie parametrów w zależności od konkretnych potrzeb.
Od kilkunastu lat radiolinie MAVI AVL105 dostarczają sygnał radiowy ze studia do wysoko położonych nadajników radiofonicznych na odległości przekraczające 50km na częstotliwości 10,5GHz. Przemienniki częstotliwości MAVI K17/K17-A i T17/T17-A są kontynuacją tej dobrej tradycji.
Zapraszamy do zapoznania sie ze szczególowymi danymi dotyczacymi dostepnych modeli oraz do obejrzenia galerii zdjęć naszych produktów.

CECHY

 1. Dwa odbiorniki i dwa nadajniki na częstotliwość 17GHz w jednej obudowie i odseparowane od siebie separatorem mikrofalowym
 2. Frezowana aluminiowa obudowa
 3. Wskaźnik zasilania LED
 4. Nie zawiera elementów regulacyjnych
 5. Całkowicie automatyczna praca
 6. Niska liczba szumowa i wysokie IP3 odbiorników
 7. Niskie szumy fazowe lokalnego oscylatora (odpowiednie dla 256QAM)
 8. Mała i lekka konstrukcja połączona bezpośrednio z promiennikiem mikrofalowym, umożliwiająca bezpośredni montaż w ognisku anteny parabolicznej lub offsetowej
 9. Wygodne zasilanie od 12 do 36V
 10. Niski pobór energii
 11. Wyjątkowo solidne wykonanie, pyłoszczelne i wodoszczelne (IP67) oraz odporne na wibracje
 12. Niski koszt urządzenia

UWAGI:
Wszystkie wejścia są zabezpieczone przed omyłkowym lub odwrotnym podłączeniem źródła zasilania. Wejścia sygnałowe posiadają kondensatory odcinające składową stałą, natomiast wejście zasilania posiada szeregowo włączoną diodę. Wejście promiennika jest przysłonięte membraną teflonową o grubości 1mm. Takie rozwiązanie sprawia iż urządzenie jest szczególnie ciężko uszkodzić przez niewłaściwe użytkowanie.

DOSTĘPNE W OFERCIE PRZEMIENNIKI CZĘSTOTLIWOŚCI

Aby zapoznać się ze szczegółowymi danymi dotyczącymi konkretnego modelu przemiennika, zapraszamy do odwiedzenia poniższych linków:

Przemiennik częstotliwości 2,4/17Ghz model K17 bez anteny i K17-A z anteną
Przemiennik częstotliwości 5,2/17Ghz model T17 bez anteny i T17-A z anteną
NOWOŚĆ! Przemiennik częstotliwości 5,2/17Ghz model G17

RYSUNEK PRZEMIENNIKÓW K17 I T17 W WERSJI DO UMIESZCZENIA W OGNISKU ANTENY PARABOLICZNEJ

rysunek

RYSUNEK PRZEMIENNIKA G17

rysunek

ZGODNOŚC Z NORMAMI

Urządzenia są zgodne z wymaganiami następujących norm i/lub specyfikacji produktowych:

Radio: EN 300-440-2 V1.1.2
CE
Bezpieczeństwo: IEC/EN 60950-1
EMC: EN 301-489-1, EN 301-489-4

Rok pierwszego zastosowania znaku CE: 2013

Parametry produktów są zgodne z nastepującymi szczegółowymi rozporządzeniami:

Nisko napięciowe rozporządzenie 2006/95/EC
Rozporządzenie EMF 99/519/EC
Rozporządzenie EMC 89/336/EEC
Rozporządzenie R&TTE 99/5/EC

Skontaktuj się z nami: sp7ogn@mavi.net.pl

Copyright (c) Mavi. All Rights Reserved